خوش رفتاری، بر محبّت دل ها می افزاید . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :50
بازدید دیروز :37
کل بازدید :72742
تعداد کل یاداشته ها : 78
98/11/3
9:37 ع

نامه فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش و جوانان؛ دولتی هستیم یا نیستیم؟


وزیر ورزش

باتوجه به نزدیک شدن به موعد اجرای قانون منع تصدی بازنشستگان، هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در نامه ای به وزیر ورزش، خواستار اعلام موضع رسمی درباره شرایط فدراسیون شد.

به گزارش ایمنا، در پی انتشار اخباری مبنی بر غیر دولتی بودن فدراسیون فوتبال و اعلام برخی مواضع درباره شمول قانون جدید بر آن، ابهاماتی به وجود آمده است.

در این راستا، با توجه به آغاز رسمی قانون ممنوعیت به کاری گیری بازنشسته ها از 24 آبان ماه و عدم شفافیت در این خصوص، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نامه ای را برای مسعود سلطانی فر ارسال کرده و خواستار تعیین تکلیف این ماجرا کرده اند.

اکنون باید منتظر ماند و دید که وزارت ورزش به عنوان نهاد بالادستی، در این باره چه موضع گیری کرده و تکلیف فدراسیون فوتبال چه می شود.

منبع: فارس

باشگاه سپاهان در رشته والیبال تیم‌داری می‌کند

والیبال

هیئت مدیره باشگاه سپاهان برای تیم داری در رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور موافقت کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان در تاریخ ورزش ایران و اصفهان روزهای بیادماندنی زیادی را می توان نام برد که ورزشکاران منهای فوتبالی باشگاه فولادمبارکه سپاهان توانسته اند با اقتدار بر سکوی قهرمانی قرار بگیرند و پرچم‌طلایی ورزش سپاهان را به اهتزاز در آورند.

در این‌سالها سیاست اصلی باشگاه سپاهان علاوه بر حمایت همه جانبه از رشته فوتبال که به نوعی برند ورزش باشگاه هم شناخته می شود توجه به رشته های منهای فوتبالی مدال آور و دارای استعداد در اصفهان بوده و تا به امروز رشته هایی همچون هندبال، کاراته، دوچرخه سواری، ژیمناستیک، بدمینتون، واترپلو، فوتسال و چندین رشته دیگر در رده آقایان و بانوان از حمایت باشگاه سپاهان برخوردار بوده اند.

باشگاه کهن سپاهان با 65 سال قدمت در عرصه ورزش کشور، در حال حاضر بیش از 3000 نفر ورزشکار، سرمربی، مربی، سرپرست، پزشک و ... را در اختیار دارد که این افراد در 33 رشته ورزشی و در قالب حدود 70 تیم در سه سطح مسابقات قهرمانی کشور، مسابقات استانی و حوزه صنعت فولاد و کارگری در دو بخش آقایان و بانوان فعال هستند.

و اما امروز مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بازی آرایشی ، اعلام کرد هیئت مدیره این باشگاه برای تیم داری در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاههای کشور موافقت کرده و با ارسال نامه‌ای به فدراسیون والیبال اسامی بازیکنان و کادر فنی این تیم را مشخص و سعید عقیلی را به‌عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده است.

شایان ذکر است باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای فصل ورزشی 98-97 رشته های ورزشی دو میدانی بانوان، رول بال اسکیت، والیبال و چند رشته ورزشی در حمایت از بیماران تالاسمی را تحت پوشش قرار داده است.

شصتمین شماره فوتبال اصفهان

باید خیلی زود خودمان را جمع و جور کنیم!

نشریه 60

شصتمین شماره رسانه الکترونیک" فوتبال اصفهان" منتشر شد.

به گزارش ایمنا، " باید خیلی زود خودمان را جمع و جور کنیم" عنوان اصلی این رسانه به نقل از مهدی رجب زاده  مربی ذوب آهن است. وی در گفتگویی تاکید کرده که مشکلات تیمش نباید رسانه ای شود و باید خیلی زود با عبور از بحران خود را جمع و جور کنند.
" بازگرداندن سپاهان به جایگاه اصلی وظیفه ماست" دیگر عنوان این روزنامه به نقل از خالد شفیعی است. مدافع سپاهان اظهار امیدواری کرده که روند خوب تیمش همچنان ادامه یابد والبته تاکید  کرده که به عنوان یک مدافع علاقه زیادی به گلزنی دارد.
کارت زرد پررنگ هیئت مدیره به نمازی و حمایتی که فقط از سرخ ها میشود دیگر تیترهای صفحه اول شصتمین شماره روزنامه اینترنتی فوتبال اصفهان است.

برای مشاهده تمام صفحات فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.