کسی که دانشش بر هوایش چیره شود، آن دانش سودمند است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :52
بازدید دیروز :37
کل بازدید :72744
تعداد کل یاداشته ها : 78
98/11/3
9:46 ع

پیش بینی مورینیو در مورد گروه های جام جهانی ....

به گزارش ایمنا، خوزه مورینیو، سرمربی چلسی 16 تیمی که به دور یک هشتم نهایی جام جهانی راه پیدا می‌کنند را پیش بینی کرد. او در مورد گروه F که تیم ملی ایران در آن حضور دارد نیجریه را پشت سر آرژانتین به عنوان تیم‌های صعود کننده پیش بینی کرده است البته این انتخاب مورینیو با حضور جان اوبی میکل، بازیکن چلسی در تیم ملی نیجریه بی ارتباط نبوده است.
مورینیو همچنین برزیل و مکزیک را به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه A پیش بینی کرد و در گروه دوم اسپانیا و هلند را به ترتیب اول و دوم گروه دانست.
در گروه C اما مورینیو پیش بینی‌های جالبی دارد و معتقد است ساحل عاج که دیدیه دروگبا، مهاجم محبوب او را در اختیار دارد به عنوان تیم نخست صعود می‌کند و یونان هم دوم می‌شود. او معتقد است تیم‌های کلمبیا و ژاپن از این گروه بالا نمی‌آیند.
در گروه D که گروه مرگ لقب گرفته است او حرف جالبی در مورد این گروه زده است. او گفته "اگر بگویم انگلیس از این گروه بالا نمی‌آید فصل بعد آنها اجازه نمی‌دهند در اینجا(انگلیس) مربیگری کنم!" او البته ایتالیا و انگلیس را علی رغم اعتقادش بر قدرت اروگوئه تیم‌های اول و دوم گروه برگزیده است.
در گروه E مورینیو معتقد است فرانسه دیگر افتضاح به بار نمی‌آورد و به عنوان تیم نخست صعود می‌کند همچنین سوئیس تیم دوم گروه خواهد بود.
"هیچ تیمی در این گروه بدون امتیاز کار را به پایان نمی‌رساند" این حرفی است که مورینیو در مورد گروه G کرده است و پیش بینی‌اش از این گروه صعود آلمان و پرتغال به عنوان تیم‌های اول و دوم است.
و بالاخره در گروه آخر مورینیو پیش بینی‌اش از تیم صدرنشین روسیه است و علی رغم اینکه معتقد بلژیک خیلی مستعد است اما آنها را در رده دوم قرار داده است.

  
  
<      1   2